Голова Жмеринської районної ради

7 скликання

МАЛЯРЧУК

Василь Григорович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


15 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 26 лютого 2018 року № 56 «Про п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради (протокол № 1 від 26 лютого 2018 р.) з 26 лютого 2018 року оголошено XV обласний конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Обов’язкова онлайн-реєстрація заяви проекту – до 13 березня 2018 року відповідно до реєстраційної карти проекту за посиланням: https://goo.gl/forms/AiQlfVmuYoDKLng53, не зареєстровані в онлайн-режимі заяви залишатимуться без розгляду і не будуть допущені до Конкурсу.

Кінцевий термін подання проектів в друкованому та електронному вигляді  – до 16:00 год. 30 березня 2018 року. Проекти подаються або надсилаються поштою до 30 березня 2018 року за адресою Дирекції Конкурсу: 21100, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, кімната, 825 (Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації) з поміткою “На Конкурс”.

Детальну інформацію про конкурс та всі необхідні матеріали шукайте на Головній сторінці ВОАОМС у вкладці «XV обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад», або за посиланням http://sg.vn.ua/news/p-yatnadtsyatyj-oblasnyj-konkurs-ogoloshennya/.

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ