Голова Жмеринської районної ради

8 скликання

БЕШЛЕЙ

Анатолій Віталійович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Двадцять дев"ята сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

29 сесії районної ради 6 скликання

19 червня 2014 р.

Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 6 скликання від 11 січня 2011 року “ Про районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби в Збройних Силах України на період з 2011 по 2015 рік ”

Про внесення змін до рішення 28 сесії 5 скликання від 12.05.2010 р. "Про Єдину комплексну правоохоронну програму Жмеринського району на 2010 − 2014 роки"

Про внесення змін до рішення 24 сесії 6 скликання від 24.12.2013 року «Про районну програму вдосконалення системи соціального захисту населення Жмеринського району на 2014-2018 роки»

Про Програму  утримання об’єктів спільної  власності територіальних  громад селища, сіл  Жмеринського району на 2014-2016роки.

Про внесення змін до штатного розпису комунальної  установи  “Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Про внесення змін до рішення 4 позачергової сесії 6 скликання від 22.03.2011 р. “Про надання дозволу Жмеринському районному медичному центру ПМСД на укладення договорів безоплатного користування”.

Про надання дозволу управлінню агропромислового розвитку Жмеринської райдержадміністрації здачу в оренду та укладення договорів безоплатного користування.

Про внесення змін та затвердження Статуту  КЗ “ Жмеринський районний будинок культури ” в новій редакції

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої на території Браїлівської селищної ради

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої на території Мовчанської сільської ради.

Про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 6 скликання від 28.01.2014 року “Про районний бюджет на 2014 рік”.

Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

 Про затвердження Порядку та нормативу відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, які належать до районної комунальної власності, частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово – господарської діяльності у 2014 році та наступних роках.

Про затвердження трансфертної угоди між Жмеринською районною радою та Жмеринською міською радою на право здійснення видатків на виконання делегованих державних повноважень в 2015 році

Про  подання Жмеринської міжрайонної прокуратури (рішення не прийняте).

 Про запит депутата Стемповського А.М.