Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Друга сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

2 позачергової  сесії Жмеринської районної ради 8 скликання

від 17 грудня 2020 р.

Результат голосування за порядок денний сесії

 

1

Про регламент Жмеринської районної ради 8 скликання.

Голосування

Рішення

2

Про початок реорганізації Барської районної ради Вінницької області шляхом приєднання до Жмеринської районної ради Вінницької області.

Голосування

Рішення

3

Про початок реорганізації Шаргородської районної ради Вінницької області шляхом приєднання до Жмеринської районної ради Вінницької області.

Голосування

Рішення

4

Про внесення змін до рішення 31 сесії Шаргородської районної ради 7 скликання №471 від  25.09.20 р. «Про передачу до комунальної власності Шаргородської міської ради майна, яке розміщене на території Шаргородської територіальної громади із спільної власності територіальних громад Шаргородського району».

Голосування

Рішення

5

Про внесення змін до рішення 32 сесії Шаргородської районної ради 7 скликання №489 від  22.10.20 р. «Про передачу із спільної власності територіальних громад Шаргородського району до комунальної власності територіальних громад району, приміщень та майна, які розміщені на території громад району»

Голосування

Рішення

6

Про списання залишків коштів Жмеринського районного бюджету, заблокованих на рахунках АКАПБ «Україна».

Голосування

Рішення

7

Про затвердження розпоряджень голови Жмеринської райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету у 2020 році.

Голосування

Рішення

8

Про передачу бюджетних установ – закладів освіти та рухомого майна у комунальну власність Жмеринської  міської територіальної громади.

Голосування

Рішення

9

Про передачу бюджетних установ – закладів освіти та рухомого майна у комунальну власність Северинівської сільської територіальної громади.

Голосування

Рішення

10

Про передачу бюджетних установ – закладів освіти та рухомого майна у комунальну власність Станіславчицької сільської територіальної громади.

Голосування

Рішення

11

Про передачу бюджетних установ – закладів освіти та рухомого майна у комунальну власність Гніванської  міської територіальної громади.

Голосування

Рішення

12

Про передачу зі спільної власності територіальних громад селища, сіл, міст Жмеринського району  у комунальну  власність Гніванської міської територіальної громади майна закладів охорони здоров’я, розташованих на території сіл Потоки, Рижавка.

Голосування

Рішення

13

Про передачу зі спільної власності територіальних громад селища, сіл, міст Жмеринського району  у комунальну  власність Северинівської сільської територіальної громади майна закладів охорони здоров’я, розташованих на території населених пунктів сільської ради.

Голосування

Рішення

14

Про передачу зі спільної власності територіальних громад селища, сіл, міст Жмеринського району  у комунальну  власність Станіславчицької сільської територіальної громади майна закладів охорони здоров’я, розташованих на території населених пунктів сільської ради.

Голосування

Рішення

15

Про внесення змін до фінансових планів комунального некомерційного підприємства «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жмеринської районної ради.

Голосування

Рішення

16

Про надання згоди комунальній установі «Жмеринська районна дитячо-юнацька спортивна школа» на списання майна.

Голосування

Рішення

17

Про вихід зі складу засновників комунальної організації «Жмеринська міськрайонна редакція ефірного радіомовлення «Обрій»».

Голосування

Рішення

18

Про припинення комунальної установи «Жмеринська районна дитячо-юнацька спортивна школа» шляхом ліквідації.

Голосування

Рішення