Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Шоста сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

6 сесії районної ради 8 скликання

21 травня 2021 р.

Результат поіменного голосування за порядок денний сесії

 

1

Про затвердження Комплексної програми розвитку архівної справи у Жмеринському районі на 2021-2025 роки.

Голосування

Рішення

2

Про районну Програму виконання Жмеринською районною державною адміністрацією  повноважень делегованих Жмеринською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній та соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Жмеринського району на 2021 рік.

Голосування

Рішення

3

Про внесення змін до  рішення 3 позачергової  сесії Жмеринської районної ради 8 скликання від 23.12.2020 року «Про районний  бюджет на 2021 рік».

Голосування

Рішення

4

Про затвердження річного звіту про виконання районного бюджету Жмеринського району за 2020 рік.

Голосування

Рішення

5

Про затвердження Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад міст, селища, сіл  Жмеринського району та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна.

Голосування

Рішення

6

Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад міст, селищ, сіл Жмеринського району.

Голосування

Рішення

7

Про внесення змін в рішення 25 сесії Жмеринської районної ради 7 скликання від  04. 10.2018 р. «Про створення органу приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району Жмеринської районної ради».

Голосування

Рішення

8

Про внесення змін в рішення 25 сесії Жмеринської районної ради 7 скликання від  04. 10.2018 р. «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об'єктів малої приватизації».

Голосування

Рішення

9

Про конкурсний відбір  суб’єктів оціночної діяльності.

Голосування

Рішення

10

Про намір передати в оренду нерухоме майно - приміщення гаражів, що знаходяться за адресою: вул. Центральна, 9, м. Жмеринка Вінницької обл.

Голосування

Рішення

11

Про намір передати в оренду нерухоме майно - приміщення, що знаходиться за адресою: вул. Доватора, 49, м. Жмеринка Вінницької обл..

Голосування

Рішення

12

Про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад міст, селища, сіл Жмеринського району.

Голосування

Рішення

13

Про затвердження переліків першого та другого типу об’єктів оренди спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району.

Голосування

Рішення

14

      Про затвердження звіту про незалежну оцінку приміщень гаражів загальною площею 203,5 кв. м, що знаходяться за адресою: вул. Центральна, 9, м. Жмеринка Вінницької обл. для цілей оренди.

Голосування

Рішення

15

Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад міст, селища, сіл Жмеринського району у комунальну власність міських, сільських рад.

Голосування

Рішення

16

Про внесення змін до рішення 2 засідання 1 сесії 8 скликання від 04.12.20 р. «Про президію районної ради 8 скликання та затвердження Положення про неї».

Голосування

Рішення

17

Про погодження Проєкту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Адамівка Балківської сільської ради Барського району Вінницької області.

Голосування

Рішення

18

Про погодження Проєкту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Грабівці Каришківської сільської ради Барського району Вінницької області.

Голосування

Рішення

19

Про погодження Проєкту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Йосипівці Балківської сільської ради Барського району Вінницької області.

Голосування

Рішення

20

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни межі населеного пункту с.Пеньківка (з включенням в межі с. Бабина Долина) на території Пеньківської сільської ради Шаргородського району Вінницької області.

Голосування

Рішення

21

Про звернення депутатів Жмеринської районної ради 8 скликання до Кабінету Міністрів України щодо належної організації та забезпечення виплат субсидій.

Голосування

Рішення