Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Восьма сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

8 сесії районної ради 8 скликання

17 серпня 2021 р.

Результат поіменного голосування за порядок денний сесії

 

1

Про надання дозволу Управлінню Служби безпеки України у Вінницькій області на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту будівлі за адресою: м. Жмеринка, вул. Центральна, 9.

Голосування

Рішення

2

Про затвердження ліквідаційного балансу ліквідаційної комісії комунальної установи «Жмеринська районна дитячо-юнацька спортивна школа».

Голосування

Рішення

3

Про надання згоди комунальному підприємству «Жмеринська дирекція кіновідеомережі і кіновідеопрокату» на списання майна.

 

Голосування

Рішення

4

Про скасування рішення 37 сесії Барської районної ради 7 скликання від 28.05.2020 р. "Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, які надаються КНП "Барська центральна районна лікарня" Барської районної ради"

Голосування

Рішення

5

Про скасування рішення 37 сесії 7 скликання Барської районної ради від 28.05.2020р. «Про затвердження тарифів на платні медичні стоматологічні послуги, які надаються КНП «Барська районна стоматологічна поліклініка» Барської районної ради.

Голосування

Рішення

6

Про скасування рішення 39 сесії 7 скликання Барської районної ради від 27.08.2020р. «Про затвердження тарифів на платні медичні ортопедичні стоматологічні послуги, які надаються госпрозрахунковим ортопедичним відділенням комунального некомерційного підприємства «Барська районна стоматологічна поліклініка» Барської районної ради.

Голосування

Рішення

7

Про затвердження районної програми забезпечення виконання рішень суду управління соціального захисту населення Жмеринської районної державної адміністрації на 2021 – 2022 роки.

Голосування

Рішення

8

Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 8 скликання від 23.12.2020 року «Про районний  бюджет на 2021 рік»

Голосування

Рішення

9

Про затвердження розпоряджень голови Жмеринської райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Голосування

Рішення

10

Про звернення депутатів Жмеринської районної ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відновлення державного регулювання вартості послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Голосування

Рішення

11

Про звернення депутатів Жмеринської районної ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення квоти на скраплений газ.

Голосування

Рішення