Голова Жмеринської районної ради

8 скликання

БЕШЛЕЙ

Анатолій Віталійович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


17 грудня відбудеться позачергова 2 сесія районної ради 8 скликання

До уваги депутатів Жмеринської районної ради 8 скликання!

17 грудня 2020 р. відповідно до розпорядження  голови районної ради Бешлея А.В.  від 14 грудня 2020 р. №72 відбудеться позачергова 2 сесія районної ради 8 скликання.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

2 позачергової  сесії Жмеринської районної ради 8 скликання від 17 грудня 2020 р.

 

Про регламент Жмеринської районної ради 8 скликання.

Інформує:       КЕС Діана Геннадіївна – голова постійної комісії  районної ради з питань освіти, релігії, культури, спорту, роботи з молоддю, національно-патріотичного виховання, духовного відродження,  регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку.

Про початок реорганізації Барської районної ради Вінницької області шляхом приєднання до Жмеринської районної ради Вінницької області.
Про початок реорганізації Шаргородської районної ради Вінницької області шляхом приєднання до Жмеринської районної ради Вінницької області.
Про внесення змін до рішення 31 сесії Шаргородської районної ради 7 скликання №471 від  25.09.20 р. «Про передачу до комунальної власності Шаргородської міської ради майна, яке розміщене на території Шаргородської територіальної громади із спільної власності територіальних громад Шаргородського району»
Про внесення змін до рішення 32 сесії Шаргородської районної ради 7 скликання №489 від  22.10.20 р. «Про передачу із спільної власності територіальних громад Шаргородського району до комунальної власності територіальних громад району, приміщень та майна, які розміщені на території громад району»

Інформує:       РАДІНА Олена Олександрівна – керуюча справами виконавчого апарату районної ради.

Про списання залишків коштів районного бюджету, заблокованих на рахунках АКАПБ «Україна».
Про затвердження розпоряджень голови Жмеринської райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету у 2020 році.
Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Барського району за 9 місяців 2020 року.

Інформує:         ГАМАРНИК Володимир Анатолійович – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Про передачу бюджетних установ – закладів освіти та рухомого майна у комунальну власність Жмеринської  міської територіальної громади.
Про передачу бюджетних установ – закладів освіти та рухомого майна у комунальну власність Северинівської сільської територіальної громади.
Про передачу бюджетних установ – закладів освіти та рухомого майна у комунальну власність Станіславчицької сільської територіальної громади.
Про передачу бюджетних установ – закладів освіти та рухомого майна у комунальну власність Гніванської  міської територіальної громади.

Інформує:       ЦИМБАЛ Інна Володимирівна - начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Про передачу зі спільної власності територіальних громад селища, сіл, міст Жмеринського району  у комунальну  власність Гніванської міської територіальної громади майна закладів охорони здоров’я, розташованих на території сіл Потоки, Рижавка.

 Про передачу зі спільної власності територіальних громад селища, сіл, міст Жмеринського району  у комунальну  власність Северинівської сільської територіальної громади майна закладів охорони здоров’я, розташованих на території населених пунктів сільської ради.

Про передачу зі спільної власності територіальних громад селища, сіл, міст Жмеринського району  у комунальну  власність Станіславчицької сільської територіальної громади майна закладів охорони здоров’я, розташованих на території населених пунктів сільської ради.

Про внесення змін до фінансових планів комунального некомерційного підприємства «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жмеринської районної ради.

Інформує:       КАЛІНСЬКИЙ Олег Ігоревич – директор комунального некомерційного підприємства «Жмеринський районний медичний Центр первинної медико – санітарної допомоги» Жмеринської районної ради.

Про надання згоди комунальній установі «Жмеринська районна дитячо-юнацька спортивна школа» на списання майна.

Інформує:      КУШНІР Таїсія Василівна – директор комунальної установи «Жмеринська районна дитячо-юнацька спортивна школа»

Про вихід зі складу засновників комунальної організації «Жмеринська міськрайонна редакція ефірного радіомовлення «Обрій»».

Про припинення комунальної установи «Жмеринська районна дитячо-юнацька спортивна школа» шляхом ліквідації.

Інформує:     БЕШЛЕЙ Анатолій Віталійович – голова районної ради.