Віктор Миколайович

КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ

Чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років

Новий Рік  для тренерів-викладачів  та вихованців Жмеринської районної ДЮСШ у спортивних змаганнях відкрило відділення дзюдо. Вони продовжують працювати над популяризацією та пропагандою дзюдо в Жмеринському районі, поліпшують свій навчально-тренувальний та змагальний рівень, обмінюються досвідом та інформацією між фахівцями та своїми суперниками, підвищують рівень майстерності у своїй віковій категорії та працюють над завданням та головною метою кожного тренера-викладача  та спортсмена буди  найкращим серед найкращих.

04/02/17

04/02/17

04 лютого 2017 р. в м. Вінниця в СК “Ратібор-В” відбувся Чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років, 2000-2003р.н.. Головним суддею змагань був Стицун В.М., головний секретар-Мельник В.В.

04/02/17

В змаганнях взяли участь спортсмени-вихованці з м. Вінниця, Жмеринського району, м. Іллінці, м. Могилів-Подільський, м. Шаргород та м. Муровані-Курилівці.  Змагалися між собою 43 дзюдоїста (21 юнак та 22 дівчини  ).  Змагання проводилися за чітким графіком та регламентованими умовами змагань. О 900 розпочалося зважування спортсменів. Святкове відкриття відбулося о 1105 на урочистій лінійці. Зал для боротьби був розподілений на дві частини: для юнаків та дівчат. Відбувалася трансляція боротьби та суддя оголошував переможця після кожної зустрічі. Судді, які контролювали правильність технічних захватів, періодично мінялися. Кожна група (дівчата та юнаки) мали по три судді.

04/02/17

04/02/17

04/02/17

04/02/17

Збірну команди Жмеринського району представляли - тренер-викладач Чубко Л.Д. та сім спортсменів-вихованців серед яких були: дівчата - Бухова Владислава, 48 кг, ІІ місце в своїй вагові категорії, Собчишина Вікторія, +70 кг., І місце,  Трачук Анастасія, 48 кг., 5 місце у цій ваговій категорії, Чечелюк Богдана, 44 кг., стала переможницею серед дівчат,  Шута Каріна, 40кг., виборола ІІ місце, Сможенкова  Марина, 57 кг., здобула 5 місце серед дівчат цієї вагової категорії. Юнаки - Марценюк Максим, до 60 кг.,  5 місце та Торба Андрій, 73 кг., здобув 5-6 м.

04/02/17

За загальними результатами змагань збірна команда нашого району здобула ІІІ командне місце.

04/02/17

В урочистій обстановці тренера-викладача Чубка Л.Д. було нагороджено дипломом управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації.  Перемога далася не легко, але майстерність юнаків та дівчат, підтримка їхнього наставника мають високі та бажанні результати.