Віктор Миколайович

КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ

Наші спортсмени вибороли загальнокомандне сьоме місце із 24 областей України

21-24 вересня в селищі Ворохта Івано - Франківської області були проведені шості Всеукраїнські сільські спортивні ігри серед сільських та селищних рад 2017 року. Право представляти у цих змаганнях Вінниччину вибороли спортсмени смт. Браїлов, які посіли перше місце у обласних сільських спортивних іграх. Фінал Всеукраїнських змагань проводився із п’яти видів спорту, а саме: волейболу(чол.), настільного тенісу, гирьового спорту, шашок, перетягування канату.

Продемонструвавши свій високий рівень майстерності, наші спортсмени вибороли загальнокомандне сьоме місце із 24 областей України, які приймали участь у даних змаганнях.

Найкращий результат показала чоловіча волейбольна команда, яка виборола перше місце, ставши чемпіонами Всеукраїнських сільських спортивних ігор 2017 року перемігши у своїй групі команди Львівської, Донецької, Миколаївської , а у фіналі Чернівецької, Полтавської областей. До складу команди увійшли: Бердецький Денис, Войтенко Валентин, Карпенко Ігор, Мазур Олег, Оленич Олег, Осаулов Олексій, Ус Андрій, капітан - Гриценко Віктор.

Четверте місце вибороли шашкісти (Гоцуляк Іван та Слушна Оксана), а Іван Олексійович в особистому заліку став чемпіоном Всеукраїнських сільських спортивних ігор.

У гирьовому спорті кандидат у майстри спорту України Мазуренко Володимир здобув четверте місце та підтвердив рівень своєї майстерності.

Не пощастило з жеребкуванням нашим богатирям – пулерам, яким випало змагатись у групових сутичках з однією із найсильніших команд змагань – одеситами. Саме поступившись цій команді змушені були боротись лише за 7-12 місця.

У цих сутичках безперечними переможцями стали наші земляки - Кочмарюк Юрій, Невірянський Валентин, Пшонко Віталій, Петуховський Сергій, Ставнійчук Микола та Фердинський Євген. У підсумку в перетягуванні линви сьоме місце.

У настільному тенісі Школяр Яна та Лєбєдєв Олександр вибороли залікове 20 місце.

Висловлюємо щиру вдячність голові Браїлівської селищної ради Резеденту Валерію Дмитровичу, провідному фахівцю районного ВФСТ «Колос» Нікітіні Людмилі Михайлівні та інструктору по спорту Браїлівської селищної ради Лєбєдєву Олександру за високу організаційну та спортивну підготовку спортсменів.