Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Спільний брифінг голови обласної Ради, голови військової адміністрації та Вінницького міського голови щодо ситуації на Вінниччині

26 лютого голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, голова військової адміністрації Сергій Борзов та Вінницький міський голова Сергій Моргунов провели спільний брифінг щодо ситуації у Вінницькій області.

Сергій Борзов повідомив, що в районі Гавришівки та Стадниці розпочалася операція по знешкодженню диверсійно-розвідувальної групи.

- Наші спецслужби працюють. Уже відбулася перестрілка. Просимо жителів Гавришівки, Стадниці, Хижинців, Хуторів, Крушлиців, Щіток, Писарівки із розумінням поставитися до цієї ситуації, - сказав він. – Усі працюємо. Готуємося. Маємо багато підтримки серед громадян міста та області - дякуємо за патріотичну позицію.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий повідомив, що у громадах області розміщують біженців, а бізнес активно надає підтримку територіальній обороні.

- Громади області приймають біженців. Тут маємо велику підтримку наших жителів і представників бізнесу. Крім цього, бізнес активно підтримує територіальну оборону у забезпечені необхідними матеріалами і засобами, - сказав Вячеслав Соколовий. – Крім цього, у молодіжному центрі «Квадрат» відкрили волонтерський центр. Буквально за день туди прийшли понад 500 людей. Несли продукти, ковдри, подушки, засоби гігієни. І так відбувається по усій області – це високий рівень патріотизму, за що дякуємо вінничанам. І дякуємо Збройним Силам за те, що мужньо тримають оборону.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов поінформував, що інфраструктура обласного центру працює, в тому числі лікарні, аптеки, торговельні мережі. Він також відзначив активність волонтерського руху.

- Дуже багато звернень і від бізнесу, і від простих вінничан – несуть допомогу, перераховують гроші на «Подільську громаду», - сказав Сергій Моргунов. – Ми у Вінниці уже прийняли 400 переселенців, вони розміщені у тих об’єктах, які для цього готові. Таких по місту Вінниці близько 100.

На брифінгу наголосили, що на Вінниччині діє комендантська година – із 22.00 до 7.00.

Джерело: https://vinrada.gov.ua/spilnij-brifing-golovi-oblasnoi-radi-golovi-vijskovoi-administracii-ta-vinnickogo-miskogo-golovi-schodo-situacii-na-vinnichchini.htm

брифінг