Голова Жмеринської районної ради

8 скликання

БЕШЛЕЙ

Анатолій Віталійович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Увага! 23 грудня відбудеться 3 позачергова сесія районної ради 8 скликання

Шановні депутати!

 

Відповідно до пунктів 4,10 статті 46, пунктів 6,7 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”  голова районної ради Анатолій Бешлей видав розпорядження про скликання позачергової 3 сесії Жмеринської районної ради 8 скликання на 23 грудня 2020 року об 11й годині ранку в залі засідань районної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

3 позачергової  сесії Жмеринської районної ради 8 скликання

 

Про визнання повноважень депутата Жмеринської районної ради 8 скликання Валуйко Світлани Броніславівни.
Про надання згоди на проведення реконструкції кисневої рампи та мереж кисню для терапевтичного відділення комунального некомерційного підприємства «Жмеринська центральна районна лікарня» Жмеринської районної ради.

Інформує:       РАДІНА Олена Олександрівна – керуюча справами виконавчого апарату районної ради.

Про передачу  до комунальної власності Жмеринської територіальної громади цілісних майнових комплексів комунальних некомерційних підприємств закладів медицини.
Про передачу  до комунальної власності Жмеринської територіальної громади цілісних майнових комплексів закладів культури.
Про передачу  до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області комунального закладу «Музей  П.І.Чайковського і Н.Ф. фон Мекк».
Про передачу  до комунальної власності Жмеринської територіальної громади цілісного майнового комплексу комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької обл.».
Про вихід зі складу засновників комунальної організації «Жмеринська міськрайонна редакція ефірного радіомовлення «Обрій»».

Інформує:     БЕШЛЕЙ Анатолій Віталійович – голова районної ради.

Про внесення змін до рішення позачергової 41  сесії Барської районної ради 7 скликання від  09.10.20 р. «Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Барського району до комунальної власності Барської ОТГ».
Про затвердження актів приймання-передачі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Барського району до комунальної власності міської, селищної, сільських рад району.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

Інформує:       РАДІНА Олена Олександрівна – керуюча справами виконавчого апарату районної ради.

Про надання  дозволу  відділу освіти Жмеринської  районної  державної  адміністрації  на  передачу нерухомого  та  рухомого  майна  Лукомовчанської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  у власність Станіславчицької  сільської територіальної  громади.

Інформує:       ЦИМБАЛ Інна Володимирівна - начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Про затвердження розпоряджень голови Барської райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Про затвердження Програми соціальної допомоги «Турбота» на 2021 рік.

Про затвердження розпоряджень голови Жмеринської райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Про районний  бюджет на 2021 рік.

Інформує:         ГАМАРНИК Володимир Анатолійович – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату районної ради.

Про затвердження Положення про порядок преміювання працівників апарату Жмеринської районної ради на 2021 рік.

Про встановлення розміру надбавок до посадового окладу,  преміювання та надання матеріальної допомоги голові, заступникам голови, заступникам керівника виконавчого апарату районної ради на 2021 рік.

Інформує:     БЕШЛЕЙ Анатолій Віталійович – голова районної ради.