Виїзний прийом громадян. Браїлів, Людавка
ЩО «БОЛИТЬ» ЛЮДАВЦІ І БРАЇЛОВУ
Відбувся черговий виїзний прийом голови райради В.Г.Малярчука та його заступника Н.В.Рожок. На цей раз за оприлюдненим раніше графіком вони відвідали Людавку та Браїлів. У Людавці очільників ради зустрів сільський голова Р.С.Пашковський і з готовністю показав результати роботи за минулий період. Центральна дорога в селі висипана щебенем, місцеві дитячий садок та початкова школа в теплі. На те, щоб обігріти школу, із сільського бюджету пішло 75 тис. грн. У кабінетах затишно, діти задоволені. На запитання, де планують продовжити навчання, четвертокласники дружно відповіли, що в Браїлові: туди просто під щколу їх привезе рейсовий автобус, на який вони матимуть суттєві знижки.
Щасливі й дошкільнята. Тринадцятеро хлопчиків і дівчаток на час приїзду гостей мали короткотривалий «урок». Але вони зупинили його і з задоволенням сфотографувалися з В.Г.Малярчуком і Н.В.Рожок, а потім не з меншим задоволенням «ручкалися» з ними на прощання.
Далі були поїздки до сільської бібліотеки та ФАПу. У приміщенні останнього йшла мова про те, що місцеві медичні кадри треба підтримати й не допустити їх оптимізації.
Із відвідин амбулаторії загальної практики сімейної медицини розпочали Василь Григорович та Наталія Віталіївна своє перебування в Браїлові. Гостей приймав головний лікар Д.С.Дорош. Гості детально розпитували його про умови роботи, бачення майбутнього лікувального закладу, адже наступного дня повинен був відбутися круглий стіл з підбиттям підсумків роботи медичної галузі району за останніх кілька років, і свіжі факти та думка спеціаліста були важливі.
А власне прийом відвідувачів проходив у кабінеті Браїлівського селищного голови В.Д.Резедента та в його присутності. Люди, які прийшли того дня, цікавилися питаннями отримання субсидій, реєстрації сільгосппідприємства. Прийшло аж п’ятеро колишніх працівників цукрового заводу, які з 2011 року не можуть отримати свій земельний пай, хоч земля при розпаюванні на їх долю була зарезервована. 180 браїлівських цукровиків уже вісім разів виготовляли потрібні для цього акту документи, та вони щоразу «зависають» у чиновницьких кабінетах.
—Люди помирають, не дочекавшись землі,– нарікала колишній інженер підприємства О.В.Войтович. - Не варто чекати, поки терпіння решти «трісне».
Василь Григорович просто з кабінету зробив телефонний дзвінок у Жмеринський відділ Держгеокадастру і присутні всі разом накреслили план дій на найближчий час по отриманню законного земельного паю.
М.РАЙЧУК