Віктор Миколайович

КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ

Змагання з боротьби сумо серед дітей до 12 років

Наші маленькі спортсмени-вихованці продовжують показувати високі результати в спорті. Минулої п’ятниці, 28.10.2016 року, в м. Вінниця в спортивному комплексі “Ратібор”  відбулися змагання з боротьби сумо серед дітей до 12 років.

28/10/2016

28/10/2016

Була чітко визначена програма змагань: зважування маленьких борців,  відкриття змагань, змагання, нагородження переможців, святкові привітання чемпіонів та невелика фото сесія з переможцями.

28/10/2016

28/10/2016

У змаганнях  взяли участь команди Жмеринського,  Вінницького районів та м. Вінниця. Вагова категорія спортсменів була різною: 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55кг.  Тренером-представником нашої команди був Чубко Леонід Дмитрович.  Результати змагань для нашої команди були вражаючими.  Маленькі, але майже професійні спортсмени Жмеринського району змогли показати високі спортивні результати,  в  загальному вибороли сім І місць,  три ІІ місця  та три ІІІ місця.  Відстоявши такі місця спортсмени та спортсменки зайняли почесне ІІ місце в Чемпіонаті області з боротьби сумо серед дітей віком до 12 років. Серед найкращих  хочеться відзначити: Шеремету Ольгу (20 кг.)  І місце, Піку лик Зоряну (25 кг.) І місце,   Шуту Каріну (45 кг.) І місце, Слипеньку Оксану (50 кг) І місце,  Сможенкову Марину (55 кг.) І місце,  Трепаку Ельвіру (35 кг.) ІІІ місце,  Слободенюк Артема (40 кг) ІІІ місце, Пастухові Іллю (50 кг.) ІІ місце, Конокотін Артем (30 кг.) І місце, Власюк Олександр (30 кг.) ІІІ місце, Семенюк Богдан (25 кг.) ІІ місце, Донченко Тарас (20 кг.) ІІ місце та Крилик Єгор (25 кг.) І місце. Тренер-викладач зумів підготувати в цих маленьких борцях силу волі та духу,  виховати поняття бути “найкращими”  і   досягати цього незважаючи на вік та суперників.

28/10/2016

28/10/2016

Мета, яка ставиться перед змаганнями для дітей такого віку була повністю досягнута. Знаходячись серед цієї малечі було зрозуміло, що для них цей вид спорту популярний ,  промоція спорту та здорового способу життя, здобуття спортивного досвіду  у виступах на обласній    арені це цікавий та необхідний для них досвід.  ВІТАЄМО  переможців та їхнього тренера з результатом. Дякуємо  Леоніду Дмитровичу за активний розвиток одного із видів східних єдиноборств в нашому районі!!!