Голова Жмеринської районної ради

7 скликання

МАЛЯРЧУК

Василь Григорович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Моніторинг грантових програм. Оголошення


 

УВАГА!

Повідомляємо Вам, що публікації моніторингу "ГРАНТИ.КОНКУРСИ.НАВЧАННЯ" у відкритому доступі завершено 01 травня 2018 року.  

ГО "Єврорегіон "Дністер" та ГО "Ресурсно-інформаційний центр "Громади Вінниччини" і надалі  продовжують співпрацю із органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями у сфері пошуку, написання та реалізації грантовий проектів та програм, приділяючи основну увагу офіційним партнерам, що підписали угоди про співпрацю з нашими інституціями.

Для наших партнерів ми пропонуємо новий, більш ефективний формат роботи, який полягатиме в спільному аналізі актуальних грантових пропозицій та підборі тем потенційних проектів у відповідності до побажань та потреб партнера.

Ми переконані, що новий формат роботи дозволить підвищити ефективність нашої співпраці і допоможе Вам бути більш успішними в залученні зовнішніх ресурсів для розвитку громад та організацій.

Для отримання доступу до індивідуальних консультацій та аналізу актуальних грантових пропозицій звертайтесь: тел. +380 (432) 56-27-29, e-mail euroregiondniester@gmail.com.

З повагою,

Громадська організація «Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини»


ІСТОРИЧНА ДОВІДКА
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ