Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


  Проведення перевірки в Жмеринській районній раді


1. Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  2. Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» Жмеринська районна рада  інформує про те, що розпочато перевірку стосовно:

 

№ з/п

П.І.Б. особи, щодо якої здійснюється перевірка

Посада

Дата початку перевірки

Результати перевірки

 1

Крайнік

Едуард  Іванович

заява
декларація

Заступник керівника виконавчого апарату районної ради

05.10.2015

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Жмеринською районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Крайніка Едуарда Івановича, який працює на посаді заступника керівника виконавчого апарату Жмеринської районної ради.

      За результатами  проведеної перевірки встановлено, що до Крайніка Едуарда Івановича  не застосовуються  заборони, передбачені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

2

Радіна

Олена Олександрівна

заява
декларація

Керуюча справами виконавчого апарату районної ради

05.10.2015

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Жмеринською районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Радіної Олени Олександрівни , яка працює на посаді керуючої справами виконавчого апарату Жмеринської районної ради.

      За результатами  проведеної перевірки встановлено, що до Радіної Олени Олександрівни не застосовуються  заборони, передбачені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.
 3

Байда

Олександр Михайлович

заява
декларація

Начальник загального відділу районної ради

05.10.2015

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Жмеринською районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Байди Олександра Михайловича, який працює на посаді начальника загального відділу Жмеринської районної ради

       За результатами  проведеної перевірки встановлено, що до Байда Олександр Михайлович не застосовуються  заборони, передбачені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

 4

Василик

Неоніла Михайлівна

заява
декларація

Начальник фінансово-господарського відділу

05.10.2015

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Жмеринською районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Василик Неоніли Михайлівни , яка працює на посаді начальника фінансово-господарського відділу Жмеринської районної ради.

      За результатами  проведеної перевірки встановлено, що до Василик Неоніли Михайлівни не застосовуються  заборони, передбачені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

 5

Нікітченко

Тетяна Володимирівна

заява
декларація

Головний спеціаліст з правової та кадрової роботи організаційного відділу районної ради

12.10.2015

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Жмеринською районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Нікітченко Тетяни Володимирівни, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційного відділу з питань правової та кадрової роботи Жмеринської районної ради.

       За результатами  проведеної перевірки встановлено, що до Нікітченко Тетяни Володимирівни не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

_________________________________________

 6

Порох

Ліліана Іванівна

заява
декларація

Головний спеціаліст з питань планування та інформаційно-аналітичної роботи організаційного відділу районної ради

12.10.2015.

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Жмеринською районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Порох Ліліани Іванівни, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційного відділу з питань планування та інформаційно- аналітичної роботи.

       За результатами  проведеної перевірки встановлено, що до Порох Ліліани Іванівни не застосовуються  заборони, передбачені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

 7

Бондар

Марина Юріївна

заява
декларація

Головний спеціаліст загального відділу

12.10.2015

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Жмеринською районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Бондар Марини Юріївни, яка працює на посаді головного спеціаліста загального відділу.

       За результатами  проведеної перевірки встановлено, що до Бондар Марини Юріївни не застосовуються  заборони, передбачені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

 8

Токайчук

Лілія Віталіївна

заява
декларація

Спеціаліст загального відділу

12.10.2015

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Жмеринською районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Токайчук Лілії Віталіївни, яка працює на посаді спеціаліста загального відділу Жмеринської районної ради.

       За результатами  проведеної перевірки встановлено, що до Токайчук Лілії Віталіївни не застосовуються  заборони, передбачені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

9

Рожок

Наталя Віталіївна

заява

декларація

Головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунального майна

31.03.2016

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Жмеринською районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Рожок Наталі Віталіївни, яка на час перевірки працювала на посаді головного спеціаліста організаційного відділу з питань правової та кадрової роботи Жмеринської районної ради

      За результатами  проведеної перевірки встановлено, що до Рожок Наталі Віталіївни не застосовуються  заборони, передбачені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

 

Парчевська

Світлана Францівна


заява

декларація

Заступник керуючого справами - начальник фінансово-господарського відділу

15.04.2021