Голова Жмеринської районної ради

8 скликання

БЕШЛЕЙ

Анатолій Віталійович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Про скликання 6 сесії 8 скликання


Відповідно до розпорядження голови Жмеринської районної ради 8 скликання від 07.05.21 р. № 43 на 21 травня 2021 року об 11й годині ранку в залі засідань районної ради скликається 6 сесія Жмеринської районної ради.

На розгляд сесії пропонується винести питання:

Про затвердження Комплексної програми розвитку архівної справи у Жмеринському районі на 2021-2025 роки.

Інформує:   РУБАН Юрій Олексійович – начальник архівного відділу Жмеринської райдержадміністрації

Про районну Програму виконання Жмеринською районною державною адміністрацією  повноважень делегованих Жмеринською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній та соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Жмеринського району на 2021 рік.
Про внесення змін до  рішення 3 позачергової  сесії Жмеринської районної ради 8 скликання від 23.12.2020 року «Про районний  бюджет на 2021 рік».
Про затвердження річного звіту про виконання районного бюджету Жмеринського району за 2020 рік.

Інформує:     ГАМАРНИК Володимир Анатолійович – начальник фінансового відділу Жмеринської райдержадміністрації.

Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад міст, селищ, сіл Жмеринського району.
Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад міст, селища, сіл Жмеринського району у комунальну власність міських, сільських рад.
Про затвердження Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад міст, селища, сіл  Жмеринського району та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна
Про затвердження переліків першого та другого типу об’єктів оренди спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району.
Про внесення змін в рішення 25 сесії Жмеринської районної ради 7 скликання від  04. 10.2018 р. «Про створення органу приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району Жмеринської районної ради».

Про внесення змін в рішення 25 сесії Жмеринської районної ради 7 скликання від  04. 10.2018 р. «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об'єктів малої приватизації».

Про намір передати в оренду нерухоме майно - приміщення гаражів, що знаходяться за адресою: вул. Центральна, 9, м. Жмеринка Вінницької обл.

Про намір передати в оренду нерухоме майно - приміщення, що знаходиться за адресою: вул. Доватора, 49, м. Жмеринка Вінницької обл..

Про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад міст, селища, сіл Жмеринського району

Про затвердження звіту про незалежну оцінку приміщень гаражів загальною площею 203,5 кв. м, що знаходяться за адресою: вул. Центральна, 9, м. Жмеринка Вінницької обл. для цілей оренди.

Про внесення змін до рішення 2 засідання 1 сесії 8 скликання від 04.12.20 р. «Про президію районної ради 8 скликання та затвердження Положення про неї».

Інформує:   РАДІНА Олена Олександрівна – керуюча справами виконавчого апарату районної ради

Про погодження Проєкту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Адамівка Балківської сільської ради Барського району Вінницької області.

Про погодження Проєкту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Грабівці Каришківської сільської ради Барського району Вінницької області.

Про погодження Проєкту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Йосипівці Балківської сільської ради Барського району Вінницької області.

Про погодження Проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» м. Бар.

Інформує:    РОЩУК Василь Вікторович – начальник відділу у Барському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області

Про погодження проекту землеустрою щодо зміни межі населеного пункту с.Пеньківка (з включенням в межі с. Бабина Долина) на території Пеньківської сільської ради Шаргородського району Вінницької області

Про внесення змін в персональний   склад   ліквідаційної   комісії  щодо припинення діяльності Лукомовчанської загальноосвітньої школи   І-ІІ  ступенів  шляхом  її  ліквідації.

Інформує:   ГУМЕНЮК Віра Миколаївна – головний спеціаліст, юрисконсульт відділу юридичного забезпечення  Жмеринської райдержадміністрації

Про звернення депутатів Жмеринської районної ради 8 скликання до Президента України та Верховної Ради України щодо негайного створення у Верховній Раді України Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування оприлюднених у засобах масової інформації фактів можливих протиправних дій посадових осіб, що могли призвести до уникнення кримінальної відповідальності членами «приватної військової компанії Вагнера» та нанесення шкоди національним інтересам України.

Про звернення депутатів Жмеринської районної ради 8 скликання до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо належного соціального забезпечення медичних працівників та зриву вакцинації.

Про звернення депутатів Жмеринської районної ради 8 скликання до Кабінету Міністрів України щодо належної організації та забезпечення виплат субсидій.

Інформує:   ШУЛЬГАН Сніжана Вікторівна – голова фракції «Європейська Солідарність» у Жмеринській районній раді.

Різне. Про закріплення депутатів за округами.

Засідання постійних комісій відбудуться 17 травня 2021 р. в залі районної ради з 11.00 до 13.00 год.. Про час буде повідомлено додатково